Koziołek Niematołek w naszej szkole

W dniu 08 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyło się przedstawienie teatralne pt. "Koziołek Niematołek" w wykonaniu aktorów teatru KRAK - ART. Uczniowie klas 0 - VII razem z aktorami wyruszyli z Pacanowa dookoła świata. Zobacz zdjęcia.

data: 8 Grudzień 2017
Mikołajkowa wycieczka do Zamościa

05 grudnia 2017 roku 60 uczniów z klas IV-VII wraz z wychowawcami naszej Szkoły uczestniczyło w wycieczce z okazji Dnia Mikołaja do Zamościa. W programie było zwiedzanie Muzeum Fortyfikacji i Broni w obrębie Bastionu III i Arsenału oraz wyprawa do kina. Nie obyło się oczywiście bez wizyty w M'c Donalds. Zobacz zdjęcia.

data: 6 Grudzień 2017
6 grudnia 2017r. - Mikołajki

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, w naszej szkole pojawił się Święty Mikołaj! Świadczy to o tym, że dzieci w naszej szkole były grzeczne i zasłużyły na prezenty.  Zapukał do klas 0 - III. Uradowane buzie wszystkich dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i czekają na to, co im przyniesie. Oczywiście Mikołaj o nikim nie zapomniał i dla każdego znalazł coś w swoim wielkim worku.  Mikołaju zapraszamy za rok! Zobacz zdjęcia.

data: 6 Grudzień 2017
Dzień Górnika 2017r.

Jak co roku w naszej szkole obchodzimy Dzień Górnika zwany popularnie Barbórką. Chcąc uczcić to święto i doceniając trud pracy wszystkich górników, uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem Pani Jolanty Zwolińskiej przygotowali program artystyczny. Honorowym gościem akademii był emerytowany górnik kopalni węgla kamiennego "Bogdanka" w Łęcznej Pan Paweł Trela, który opowiadał o ciężkiej i niebezpiecznej pracy pod ziemią. Szczegółowo odpowiadał na liczne i bardzo dociekliwe pytania dzieci. Na koniec wręczył Dyrektorowi upominek w postaci figurki św. Barbary z węgla kamiennego. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok. Zobacz zdjęcia.

data: 4 Grudzień 2017
Finał X edycji konkursu plastycznego - "Bezpieczni na drodze".

01 grudnia 2017 roku w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu odbył się finał X edycji konkursu plastycznego - "Bezpieczni na drodze", w którym jak co roku brali udział uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem Pani Eweliny Iwańczyk.  Uczennice, których prace zostały wyróżnione i nagrodzone to: Julia Furgała i Oliwia Tadra. Serdecznie gratulujemy! Zobacz zdjęcia.

data: 1 Grudzień 2017
Andrzejki 2017!!

W środę 29 listopada 2017 r. Samorząd uczniowski pod kierunkiem Pani Eweliny Iwańczyk zorganizował zabawę Andrzejkową dla uczniów klas IV-VII. Opiekunami imprezy byli wychowawcy klas i rodzice uczniów. Zobacz zdjęcia

data: 30 Listopad 2017
Andrzejki w przedszkolu

W miniony czwartek (30.11) nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny czas wróżb i zabaw andrzejkowych. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy. Zobacz zdjęcia.

data: 30 Listopad 2017
Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

24 listopada 2017 roku nasze dzieciaki z klas 0"a" i 0"b" obchodziły Dzień Pluszowego Misia, dlatego każdy mały uczeń przyniósł do szkoły swojego puszystego przyjaciela. Podczas zajęć dzieciaki poznawały historię maskotki, śpiewały piosenki i tańczyły z misiami. Zobacz zdjęcia.

data: 24 Listopad 2017
Wywiadówka - listopad 2017

16 listopada 2017 roku odbyła się wywiadówka. Dyrektor szkoły zapoznał rodziców z wynikami pracy dydaktycznej i wychowawczej uczniów w bieżącym roku szkolnym. W trakcie zebrania uczniowie wystąpili z przedstawieniem pt. "Pisk Białego Orła", przygotowanym przez Panią Halinę Pikuta z okazji minionego Święta Niepodległości. W spotkaniu uczestniczył również Pan Sanisław Kozyra - wójt Gminy Łukowa, który wyraził uznanie dla naszej Szkoły oraz poinformował o sprawach istotnych dotyczących mieszkańców naszej Gminy. W trakcie zebrania prowadzony był także kiermasz książek. Dochód ze sprzedaży książek uczniowie przeznaczyli na Chmielecki Fundusz Oświaty. Zobacz zdjęcia.

data: 17 Listopad 2017
11 listopada - Święto Niepodległości

14 listopada 2017 roku z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas V-VII pod kierunkiem p. Haliny Pikuta. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem Hymnu państwowego. 11 listopada br. w gminnych uroczystościach w kościele parafialnym w Chmielku uczestniczył nasz poczet sztandarowy wraz z delegacją dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Zobacz zdjęcia.

data: 14 Listopad 2017
Starsze wiadomości