Informacja

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "GROM" w Chmielku informuje, że lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2019/2020 dostępna jest w sekretariacie Szkoły oraz na tablicy ogłoszeń.

data: 18 Kwiecień 2019
Wywiadówka - 11 kwietnia 2019

W czwartek 11 kwietnia 2019r. o godz. 1600 odbędzie się WYWIADÓWKA

data: 9 Kwiecień 2019
Koniec akcji strajkowej

KONIEC AKCJI STRAJKOWEJ

Na podstawie informacji uzyskanej od komitetu strajkowego informuję, że z dniem dzisiejszym 8 kwietnia 2019 roku kończy się akcja strajkowa w Szkole Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "GROM" w Chmielku.

Od 9 kwietnia 2019 roku (wtorek) będą odbywały się wszystkie zajęcia lekcyjne.

UCZNIOWIE PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY NA ZAJĘCIA

DYREKTOR SZKOŁY
Zbigniew Sokal

data: 8 Kwiecień 2019
Wyniki rekrutacji

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "GROM" w Chmielku informuje, że lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2019/2020 dostępna jest w sekretariacie Szkoły oraz na tablicy ogłoszeń. Prosimy o potwierdzenie do dnia 15 kwietnia 2019r. przez rodzica kandydata woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego w postaci pisemnego oświadczenia, które można otrzymać w sekretariacie bądź pobrać ze strony internetowej Szkoły - w plikach do pobrania.

data: 4 Kwiecień 2019
Komunikat o planowanym strajku

że związku z planowaną akcją strajkową nauczycieli i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej
w Chmielku
w dniu 08 kwietnia 2019r. (poniedziałek) nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno - wychowawcze.

W przypadku odwołania strajku przekażę informację w kolejnym komunikacie.

Zbigniew Sokal

data: 3 Kwiecień 2019
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci - wakacje '2019

Placówka Terenowa KRUS w Biłgoraju uprzejmie informuje, że wzorem lat ubiegłych również w roku 2019 KRUS organizuje w czasie letnich wakacji turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników - ubezpieczonych w KRUS. Szczegółowe informacje na temat turnusów, w tym wyjaśnienia dotyczące sposobu naboru, wypełniania wniosku można uzyskać w pod nr tel. 84 688-24-55. Zobacz ofertę KRUS w Biłgoraju.

data: 25 Marzec 2019
Rekrutacja do przedszkola 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "GROM" w Chmielku ogłasza postępowanie rekrutacyjne dzieci do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2019/2020. Zapisy prowadzone są w sekretariacie Szkoły w terminie od 01 do 25 marca 2019r. Wymagane dokumenty można otrzymać w sekretariacie bądź pobrać ze strony internetowej Szkoły - w plikach do pobrania. Regulamin postępowania rekrutacyjnego znajduje się w dokumentach szkolnych.

data: 7 Luty 2019
Wywiadówka - I półrocze 2018/19

24 stycznia 2019r. o godz. 1600 odbędzie się WYWIADÓWKA podsumowująca pracę szkoły w I półroczu br. szkolnego.

data: 18 Styczeń 2019
Informacja

W czwartek 08 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej w Chmielku powołany został Szkolny Rzecznik Praw Ucznia. Funkcję tę pełnić będzie pani Ewelina Iwańczyk. Rzecznik został powołany do zajmowania się wszelkimi sprawami związanymi z przestrzeganiem praw ucznia w naszej szkole. Uczniowie mogą zwracać się do niego w sytuacjach problemowych, a zwłaszcza wtedy, gdy uważają, że ich prawa zostały naruszone. Rzecznik Praw Ucznia jest bezstronny i działa w ramach obowiązujących w szkole przepisów statutowych. W odnośniku znajduje się zarządzenie w sprawie powołania. Przeczytaj.

data: 8 Listopad 2018
Wywiadówka - 08 listopada 2018

W czwartek 08 listopada 2018 roku odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka). Zapraszamy wszystkich rodziców naszych uczniów na godzinę 16.00

data: 5 Listopad 2018