Bezpieczny powrót do szkół!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Nim wejdziemy na teren szkoły, zapoznajmy się ze wskazówkami i wytycznymi na temat bezpieczeństwa.

data: Sier. 27, 2020
1 września 2020 - bezpieczny powrót do szkół

data: Sier. 17, 2020
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca br. odbyło się zakończenie roku szkolnego. Ze względu na COVID-19 nie było wspólnej uroczystości dla wszystkich uczniów. Wręczenia świadectw i nagród książkowych dokonali wychowawcy klas na dwóch korytarzach szkoły z zachowaniem odpowiednich do sytuacji środków bezpieczeństwa. Zobacz zdjęcia.

data: Czerwiec 30, 2020
List Dyrektora Szkoły
data: Czerwiec 26, 2020
Gaszyn Challenge

Bank Spółdzielczy w Łukowej nominował naszą Szkołę do akcji Gaszyn Challenge. Jest to akcja charytatywna promująca pomoc dzieciom cierpiącym na rdzeniowy zanik mięśni. Aby w niej uczestniczyć należy wykonać 10 pompek (bądź przysiadów), nagrać krótki film i wrzucić do internetowej sieci, oraz – co najważniejsze – przekazać datek na leczenie maluchów. Celem naszej akcji jest wsparcie finansowe 18-miesięcznej Tosi. W dniu 24 czerwca br. nauczyciele oraz pracownicy Szkoły spotkali się, aby wykonać zadanie, następnie do kontynuowania akcji zaprosili: Szkołę Podstawową w Łukowej, Szkołę Podstawową w Tarnogrodzie oraz Firmę Convex Glass z Chmielka. Zapraszamy do obejrzenia.

data: Czerwiec 25, 2020
Udział uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2019/2020
data: Czerwiec 25, 2020
Egzamin ósmoklasisty 2020

We wtorek, 16 czerwca 2020r. wystartowała trzydniowa sesja egzaminacyjna dla uczniów klas ósmych. Przystąpienie do egzaminu ósmoklasisty jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej, a wynik egzaminu ma wpływ na przyjęcie ucznia do wybranej szkoły ponadpodstawowej. W tym roku sprawdzian przebiega inaczej niż zwykle, bo według wytycznych związanych z reżimem sanitarnym dotyczącym epidemii koronawirusa. Do egzaminu podeszło 9 uczniów. We wtorek, 16 czerwca ósmoklasiści zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego. Na napisanie mieli 120 minut. W środę rozpoczął się egzamin z matematyki, który trwał 100 minut. Natomiast w czwartek czeka na nich język obcy. Wszystkie egzaminy rozpoczynają się o godz. 9.00. Egzaminy potrwają do 18 czerwca, a ich wyniki znane będą do końca lipca. Trzymamy kciuki!!! Zobacz zdjęcia.

data: Czerwiec 17, 2020
Olimpiada Matematyczna dla Przedszkolaków

W dniu 16 czerwca 2020r. zerówiaczki z naszej szkoły - Bartłomiej Naklicki i Damian Słotwiński wzięli udział w Olimpiadzie Matematycznej zorganizowanej przez Przedszkole Katolickie im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju. W olimpiadzie udział brało około 30 uczestników. Dzieci były oceniane w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej. W klasyfikacji zespołowej chłopcy zajęli III miejsce. W klasyfikacji indywidualnej III miejsce zajął Damian, IV miejsce - Bartek. Chłopcy za uzyskane miejsca otrzymali puchar oraz drobny upominek. Gratulujemy małym matematykom i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie. Zobacz zdjęcia.

data: Czerwiec 16, 2020
Nowsze wiadomości