Z wizytą w Rzeszowie

W dniu 14 marca uczniowie klas I – III naszej szkoły odwiedzili Rzeszów. Podczas wycieczki obejrzeli uwspółcześnioną wersję bajki Jana Brzechwy pt. „Akademia  Pana Kleksa”. Film opowiadał historię pozornie zwykłej dziewczynki - Ady Niezgódki - która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Centrum zabaw dla dzieci – Fantazja, gdzie uczniowie niezwykle aktywnie spędzili czas. Mieli możliwość korzystania z licznych atrakcji: zjeżdżalni, basenów z piłeczkami, torów przeszkód, ścianek do wspinania, trampolin, mini boiska i wielu innych. Uczniowie zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń bezpiecznie wrócili do domów.