Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca br. jest zakończenie roku szkolnego. Ze względu na COVID-19 nie będzie wspólnej uroczystości dla wszystkich uczniów. Wręczenia świadectw i nagród książkowych dokonają wychowawcy klas na dwóch korytarzach szkoły. Nauczyciele powinni mieć maski bądź przyłbice oraz założone rękawice. Uczniowie w maskach będą wchodzić pojedynczo (młodsze dzieci wraz z rodzicami) z zachowaniem dystansu społecznego (w odległości najmniej 1,5m od siebie).

Jedna grupa uczniów będzie odbierała świadectwa na parterze nowego budynku (dzieci będą wchodzić wejściem głównym i wychodzić drzwiami na plac zabaw), druga grupa odbierze świadectwa na korytarzu małej szkoły (wejdą drzwiami obok siłowni a wyjdą drzwiami biblioteki publicznej).

Przed otrzymaniem świadectw i po ich otrzymaniu uczniowie nie powinny gromadzić się.

GRAFIK CZASU ODBIORU ŚWIADECTW PRZEZ POSZCZEGÓLNE KLASY

data: Czerwiec 22, 2020
Wykaz podręczników 2020-2021

Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2020/2021 znajduje się w plikach do pobrania.

data: Czerwiec 10, 2020
Informacja

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną oraz zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020, prosimy o:

1. zwrot wypożyczonych z biblioteki szkolnej książek w terminach wyznaczonych dla poszczególnych klas:
01.06. - 02.06.20r. - kl. I - II
03.06. - 04.06.20r. - kl. III - IV
05.06. - 08.06.20r. - kl. V - VI
09.06. - 10.06.20r. - kl. VII - VIII

2. zwrot podręczników szkolnych w wyznaczonych dniach:
15.06. - 16.06.20r. - kl. I, II, III
17.06. - 18.06.20r. - kl. IV, V, VI
19.06.20r.              - kl. VII, VIII

3. odbiór odzieży i obuwia pozostawionych w szatni szkolnej oraz w przedszkolu.

Ponadto informujemy o możliwości odbioru zdjęć indywidualnych i grupowych. Zdjęcia będą sprzedawane przy wejściu do szkoły.
Ceny zdjęć:
grupowe        -  7 zł
portret           -  9 zł
koleżeńskie    -  3 zł
legitymacyjne - 18 zł

data: Maj 26, 2020
Wyniki rekrutacji do przedszkola

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "GROM" w Chmielku informuje, że wszyscy kandydaci z naszego obwodu szkolnego zostali przyjęci do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021.

data: Kwiecień 20, 2020
Koronawirus: przedłużenie terminu zamknięcia szkół

Informujemy, że zamknięcie szkoły zostało przedłużone do dnia 24 maja 2020r. W czasie ograniczenia funkcjonowania szkoły związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka będzie realizowana zdalnie, zgodnie z wcześniejszym rozkładem zajęć. Prosimy wszystkich uczniów o logowanie się do dziennika Librus!!!

data: Kwiecień 10, 2020
Kryteria wyboru szkoły ponadpodstawowej z perspektywy Rodzica
data: Kwiecień 7, 2020
Wyniki rekrutacji do przedszkola

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "GROM" w Chmielku informuje, że wszyscy kandydaci z naszego obwodu szkolnego zostali zakwalifikowani do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021. Kandydatów niezakwalifikowanych powiadomimy telefonicznie. Prosimy o potwierdzenie do dnia 17 kwietnia 2020r. przez rodzica kandydata woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego w postaci pisemnego oświadczenia, które można otrzymać w sekretariacie bądź pobrać ze strony internetowej Szkoły - w plikach do pobrania.

data: Kwiecień 6, 2020
Koronawirus: Szkoły w całej Polsce zostają zamknięte.

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Szczegółowe informacje na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowejhttps://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach oraz https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna

Należy pamiętać, że czas zawieszenia zajęć nie powinien być wykorzystywany jako dni wolne od nauki. Uczniowie powinni pozostawać w domach i wykorzystywać ten czas do samodzielnej nauki. Nauczyciele poprzez dziennik elektroniczny postarają się zadawać uczniom zadania do wykonania w domu. Z tego względu proszę o bieżące śledzenie dziennika Librus.

data: Marzec 11, 2020
Wywiadówka - 12 lutego 2020

W dniu 12 lutego 2020r. (środa) odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka). Zapraszamy wszystkich rodziców na godzinę 16.00.

data: Lut. 11, 2020
Starsze wiadomości