Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2024

19 marca 2024r. w Szkole Podstawowej w Łukowej odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych:
I grupa - uczniowie klas I-IV
II grupa - uczniowie klas V-VIII

W wyniku tych eliminacji wyłoniono po jednej osobie z każdej grupy. Do rozwiązania był test składający się z 30 pytań. W kategorii szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli poszczególne miejsca:

I grupa wiekowa (klasy I-IV):
II miejsce - Milena Pokrywka
III miejsce - Wiktor Hyz

II grupa wiekowa (klasy V-VIII):
I miejsce - Karolina Dąbrowska
III miejsce - Laura Ostasz

Za osiągnięte wyniki wszyscy otrzymali nagrody, których fundatorem był Wójt Gminy Łukowa Pan Stanisław Kozyra. Karolina za zajęcie pierwszego miejsca otrzymała słuchawki bezprzewodowe. Będzie reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach powiatowych, które planowane są na 17 kwietnia br. w siedzibie Powiatowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.
Uczniów do konkursu przygotowała Pani Anna Małyszek.

Gratulujemy wszystkim, a Karolinie życzymy sukcesów na kolejnych etapach konkursu.