Dzień Edukacji Narodowej 2024

W poniedziałek 14 października br. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Podczas spotkania wszyscy pracownicy szkoły przyjęli życzenia i podziękowania od uczniów oraz rodziców. Podziękowania wszystkim pracownikom szkoły złożyła również p. dyrektor Anna Ferenc. Uczniowie pod kierunkiem Pani Martyny Kukiełka przygotowali część artystyczną, podczas której mieli okazję w szczególny sposób podziękować wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich codzienną troskę oraz trud wkładany w edukację. W tym dniu mieliśmy przyjemność gościć emerytowanych nauczycieli naszej szkoły. Na zakończenie uroczystości nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali od Rady Rodziców kwiaty oraz życzenia.